Оренда лафети в Чернівцях

Оренда лафети легкових автомобілів

Якщо станеться найгірше і з якої-небудь причини транспортний засіб стихло на трасі, отримати запасну машину непросто. Краще перестрахувати себе і взяти лафет в оренду. Транспортування особистого запасного транспорту у вигляді легких автомобілів, невеликий партії спецобладнання для експонування на професійній виставки може мати вирішальне значення для підтримки життєво важливих контрактів і забезпечення високоякісного обслуговування клієнтів.

Лафет послуги Чернівці надають широкий спектр обладнання для транспортування автомобілів за доступною ціною в регіоні. У зв’язку з високим попитом з боку існуючих клієнтів компанія «911» розширила доступ до надлегких, повністю алюмінієвим і зварних конструкцій.

Лафет на прокат Чернівці та чернівецька область

Представлені повністю алюмінієві автомобільні транспортери відрізняються високими технічними характеристиками. З нашими повнорозмірними відкидними рампами можна легко завантажувати малогабаритні автомобілі:

Оренда лафети в Чернівцях передбачає інші плюси доступного арсеналу:

  • Вантажоперевізник виготовлений з алюмінію, що забезпечує максимальну корисну навантаження.
  • Фірма пропонує одиночні і двопалубні автовози різної вантажопідйомності.
  • Перфорований настил для верхньої платформи забезпечує додаткове зчеплення і також дозволяє використовувати колісні колодки.
  • Простора кабіна фургона спереду дозволяє забезпечити водієві максимальний комфорт і контроль під час руху.

Гідравлічна система опускання забезпечить чудовий і більш безпечний кут навантаження для спеціалізованого с/г обладнання, заводських транспортних засобів і широкого спектру автомобілів.

Хочете взяти лафет (причіп) в оренду? Легко!

Оренда лафети ЧернівціНайбільш поширений агрегат попиту ‒ 3,5-тонний лафет на прокат. Це відмінний спосіб дізнатися, які переваги для цього типу автовоза можуть принести вашому бізнесу, перш ніж інвестувати великі кошти в його покупку.

Також сервіс пропонує орендні вантажівки на 4,5 т недорого. Вони володіють багатьма перевагами 3,5-тонних аналогів, але додаються замовнику з причепом, здатним витримувати велике навантаження. Оренда лафети допоможе отримати паливну економічність 3,5-тонної вантажівки, в той же час перевозячи великі автомобілі.

Ви можете замовити спецтранспорт будь-яким зручним способом:

  1. за номером, вказаним на сайті;
  2. при замовленні функції зворотного дзвінка;
  3. відправивши електронний лист.

Якщо вас зацікавила оренда лафети в Чернівцях, зв’яжіться з нами сьогодні. Вартість послуги приємно здивує своєю доступністю.